Axon Group | Strony internetowe, sklepy e-commerce, projektowanie graficzne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:     tel. 17 87 18 146  |  e- mail: wojciechsikora@sawe.pl

SYSTEM PREFABRYKACJI GWARANTUJE JAKOŚĆ KONSTRUKCJI DACHOWYCH

 1. Szybkie wznoszenie dachu z prefabrykatów redukuje zawilgocenie budynku.
 2. System wytwarzania w zakładzie produkcyjnym zapewnia wysoką precyzję wykonania.
 3. Prefabrykowane wiązary charakteryzują się zwiększoną nośnością w stosunku do wiązarów budowanych metodami tradycyjnymi (zbijanych lub skręcanych śrubami).
 4. Większe możliwości uzyskania równej płaszczyzny dachu ułatwia montaż pokrycia i pozwala na jego dokładne wykonanie (system jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy).
 5. Układanie wiązara przed sprasowaniem w specjalistycznych szablonach zapewnia dokładne i mocne połączenia oraz powtarzalność wymiarów.

SYSTEM PREFABRYKACJI TO WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

 1. Konstrukcja jest oparta na bardzo precyzyjnych obliczeniach inżynieryjnych. Zakładają one znaczny margines bezpieczeństwa dla wytrzymałości tarcicy i płytek.
 2. Proces technologiczny wymusza stosowanie wysokiej jakości tarcicy (jest stosowane wyłącznie drewno o właściwej wilgotności. Nie ma ryzyka często  spotykanego pękania płyt kartonowo-gipsowych wywołanego wysychaniem mokrego drewna).
 3. Program generuje dokumentację technologiczną, stąd też eliminuje się ryzyko błędu ludzkiego w przygotowaniu produkcji oraz zmniejsza ryzyko pomyłki pracowników produkcyjnych.

SYSTEM PREFABRYKACJI DAJE PROJEKTANTOM SWOBODĘ W PROJEKTOWANIU

 1. Istnieje możliwość dowolnego zagospodarowania przestrzeni na poddaszu, gdyż wiązary nie potrzebują słupów podporowych.
 2. Można swobodnie dopasowywać połacie dachowe do lica muru budynku, zwłaszcza przy nadbudowach już istniejących obiektów.
 3. Wiązary MiTek w zasadzie nie potrzebują podpór pomiędzy zewnętrznymi ścianami co pozwala na całkowitą dowolność ustawiania ścian wewnętrznych. Fundamenty wewnętrzne nie są niezbędne. Ściany działowe mogą być budowane w konstrukcji lekkiej i istnieje możliwość ich późniejszego przestawiania bez większych zmian konstrukcyjnych.

Masz pytania, wątpliwości, chciałbyś o coś zapytać, poznać szczegóły oferty oraz otrzymać szersze informacje na nasz temat.

Napisz do nas SAWE Wojciech Sikora
Niechobrz 923
tel./fax: 17 87 18 146
tel. 17 78 63 790
email: wojciechsikora@sawe.pl
www: www.sawe.pl