Axon Group | Strony internetowe, sklepy e-commerce, projektowanie graficzne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:     tel. 17 87 18 146  |  e- mail: wojciechsikora@sawe.pl

Technologia budowy domów w konstrukcji szkieletu drewnianego.

PREFABRYKOWANE ELEMENTY ŚCIAN DOMÓW

Jesteśmy firmą zajmującą się budową domów  w systemie „pod klucz’ Proponowany przez nas system budowy domów oparty jest na technologii szkieletu drewnianego stosowanego od 75 lat w Szwecji.

Odpowiedni system połączeń elementów domu zapewnia całej konstrukcji  stabilność i wytrzymałość. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze świerka skandynawskiego suszonego, czterostronnie struganego. Ściany zewnętrzne wykonane są z belek o szerokości 170 mm, wypełnione wełną szklaną. Dodatkowo, od strony zewnętrznej ocieplone są styropianem o grubości 50 mm, stanowiącym warstwę nośną dla tynku mineralnego lub akrylowego. Taka konstrukcja ściany zapewnia współczynnik izolacji termicznej k=0,18.

Przekroje

Obliczenia i rysunki konstrukcyjne są wykonywane za pomocą programu RoofCon-PanelMaster. Do programu można importować rysunki architektoniczne w formacie DXF lub DWG. Można również z programu RoofCon eksportować rzuty, przekroje i rysunki ścian do formatu DXF.

Konstrukcja sciany

Program generuje rysunki warsztatowe – listę cięć.  Wszystkie elementy konstrukcyjne są  docinane za pomocą piły sterowanej komputerowo, dzięki czemu zachowana jest precyzja cięcia – długość i kąt.

Masz pytania, wątpliwości, chciałbyś o coś zapytać, poznać szczegóły oferty oraz otrzymać szersze informacje na nasz temat.

Napisz do nas SAWE Wojciech Sikora
Niechobrz 923
tel./fax: 17 87 18 146
tel. 17 78 63 790
email: wojciechsikora@sawe.pl
www: www.sawe.pl